Vasario 21 dienos darbotvarkė:
10.00-10.20 - Renovuotos Kavarsko vidurinės mokyklos aplankymas
10.30-10.55 -AB „Ažuožerių sodai" vaisių saugyklos apžiūrėjimas
11.00-11.10 - Atliekų rūšiavimo aikštelės aplankymas
11.15 -Apsilankymas Anykščių A.Vienuolio gimnazijoje. Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis
12.20-12.40 -Ekskursija į Angelų muziejų
12.45-12.55 - Statomos bibliotekos apžiūrėjimas
13.10-14.10 -Pietūs
14.20-14.40 -Apsilankymas rekonstruotame Anykščių regioninio parko direkcijos pastate, taip pat Kalitos kalne veikiančiose žiemos turizmo ir vasaros rogučių trąsose
15.00-15.30 - Troškūnų vienuolyno ir bažnyčios aplankymas, kaimo diversifikavimo ir Vietos veiklos grupių projektų aptarimas.
Apie mane
Esu kilęs iš Suvalkijos. Gimiau Marijampolėje, bet jau daug metų gyvenu Anykščių krašte.
Esu istorikas, 1991 m. baigiau Vilniaus universitetą. Dirbu valstybės tarnyboje, kurios funkcija – saugoti kultūros paveldą. Man pasisekė, nes namo darbas ir pomėgiai sutampa: domiuosi dvarais, senienomis, paminklais, krašto istorija ir pan.
Dar studentas būdamas dalyvavau Sąjūdžio veikloje, todėl natūralu, kad 1993 m. įstojau į Tėvynės Sąjungą.
Vertybės, kurias išpažįstu
Šeima, bendruomenė, katalikiškų vertybių išsaugojimas, Lietuvos valstybė, tradicijos, laisvė ir teisingumas.
Pomėgiai
Kultūros paveldas, politika (valstybės valdymas, savivalda, politinė filosofija, tarptautiniai santykiai), muzika, fotografija, kelionės, informacinės technologijos.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą